Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ ORAZ PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ ORAZ PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 12 października 2018r. w naszym przedszkolu odbyła się podwójna uroczystość – Dzień Edukacji Narodowej oraz pasowanie na przedszkolaka. Dzieci z tej okazji przygotowały część artystyczną. Wierszykami oraz piosenkami dziękowały za serce i uśmiech wszystkim nauczycielom oraz pracownikom przedszkola. Następnie wszystkie nowoprzybyłe dzieci, w obecności przedszkolaków i grona pedagogicznego, złożyły przysięgę, a pani dyrektor – Małgorzata Wołosiuk za pomocą magicznej kredki dokonała pasowania. Po części artystycznej nastąpiło wręczenie dyplomów wyróżnionym nauczycielom i pracownikom przedszkola. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze. Na zakończenie dzieci obdarowały kwiatami oraz laurkami wszystkich pracowników przedszkola.

Skip to content