Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > INFORMACJA DLA RODZICÓW

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Aplikacja ProteGO Safe – wspólny list Ministra Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego do rodziców


Informujemy Rodziców, ze listy dzieci z podziałem na grupy znajdują się na tablicy ogłoszeń w budynku Przedszkola. Informacje na temat przydziału dziecka do grupy udzielane są również telefonicznie pod numerem telefonu 82 566 40 43 w godzinach 8 – 14.

Istotną zmianą od roku szkolnego 2020/2021 jest to, że wszystkie dzieci sześcioletnie będą uczęszczały do grup zlokalizowanych w budynku Szkoły Podstawowej.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną i wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego czas na wejście do budynków w celu przyprowadzenia dziecka może się wydłużyć. Prosimy Rodziców o cierpliwość i zrozumienie tej nowej, trudnej i wyjątkowej dla nas wszystkich sytuacji. My dołożymy wszelkich starań, aby przy spełnieniu wymagań utrudnień dla każdej ze stron było jak najmniej.

Skip to content