Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Mikołaj w przedszkolu

Mikołaj w przedszkolu

Radość i magia świąt zawitały do naszego przedszkola podczas wyjątkowej wizyty samego Świętego Mikołaja! Dzieci miały niepowtarzalną okazję spotkać Mikołaja osobiście, dzielić się swoimi marzeniami i otrzymać od Niego małe niespodzianki.

Atmosfera pełna śmiechu, uśmiechów i migoczących oczu sprawiła, że to spotkanie było wyjątkowe dla każdego malucha. Mikołaj z pewnością zrobił na nich niezapomniane wrażenie swoim hojnym sercem i radosnym usposobieniem.

Dziękujemy Wszystkim za uczestnictwo w tej magicznej chwili, która sprawiła, że nasze przedszkole jest jeszcze bardziej wyjątkowe. To niezwykłe wydarzenie pozostawiło w sercach dzieci niezapomniane wspomnienia, które będą cieszyć się przez cały okres świąteczny.

Skip to content