Powitanie Wiosny

21 marca Przedszkolaki z naszego przedszkola radośnie przywitały nadchodzącą wiosnę. Dzieci z grupy Pszczółki przygotowały dla wszystkich Przedszkolaków przedstawienie pt. „Bajka o śpiącym niedźwiedziu” a Dzieci z grupy Krasnale wyrecytowały wiersz o wiośnie. Następnie wszyscy udali się na uroczysty pochód ulicami naszego miasta śpiewając wiosenne piosenki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do treści