Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ” Kim będę, gdy dorosnę?”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ” Kim będę, gdy dorosnę?”

W czwartek rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Kim będę, gdy dorosnę?”.Uczestnikami konkursu były dzieci z naszego przedszkola. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy zgodnej z tytułem konkursu z zastosowaniem dowolnej techniki. Celem konkursu było przybliżenie wiadomości na temat wybranych zawodów, uświadomienie znaczenia i budowanie szacunku do pracy innych ludzi oraz rozwijanie pomysłowości i wyobraźni twórczej dzieci poprzez ekspresję plastyczną.

Na konkurs zgłoszono 26 prac, a każda z nich była pomysłowa. Nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy: Marcelina Jakubowska, Wiktoria Śliwińska, Mateusz Martyniuk, Sebastian Czachorowski, Emilia Białk, Lena Pilipczuk, Pola Kozłowska, Hanna Kozioł, Angelika Szczygieł, Alicja Joszczuk, Miłosz Usyk, Szymon Białk, Alicja Małysz, Wojciech Parada, Lena Szerszeń, Oliwia Jędrusiak, Hubert, Kopeć, Adrian Kubicki, Jakub Pilipczuk, Szymon Sowiński, Jakub Kalisiewicz, Nadia Karpiuk, Nikola Wróbel, Zuzanna Nadolska, Igor Modrzycki, Karolina Nowosad.

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowania za udział w konkursie plastycznym „Kim będę, gdy dorosnę?”

Skip to content