Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21.11.2021r. obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień czyli dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Z tej okazji w naszym przedszkolu został zorganizowany „Dzień Życzliwości”. Głównym celem zajęć było kształtowanie umiejętności wyrażania życzliwości, dobroci, koleżeństwa, kulturalnego odnoszenia się do siebie. Dzieci wysłuchały wierszy i opowiadań, który opowiadały dlaczego takie święto obchodzimy, uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych, rozwiązywały wierszowane zagadki, stworzyły „Drzewko dobrych zachowań”, przekazywały w kręgu „Iskierkę przyjaźni”, a także wykonały różnorodne prace plastyczne.  Na przedszkolaków w tym dniu czekała także fotobudka.

Skip to content