Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > „Święty Mikołaju, jakże Cię kochamy, na Twoje przybycie cały rok czekamy”

„Święty Mikołaju, jakże Cię kochamy, na Twoje przybycie cały rok czekamy”

Czwartek, 6 grudnia był magicznym dniem, który na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. Od samego rana wszystkie dzieci przejęte były wizytą starszego, miłego, siwego pana, z wielkim workiem pełnym prezentów.Jednak zanim nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość, przesłał nam wiadomość. List, a właściwie nagranie ze swojego domu w Laponii było niespodzianką dla wszytskich i wzbudziło wielkie zainteresowanie. Nasze przedszkolaki znalazły się w księdze grzecznych dzieci, dlatego byliśmy pewni, że Mikołaj nie zapomni o nas i zawita do naszego przedszkola. Tak też się stało. Po obejrzeniu nagrania pojawił się w drzwiach z kilkoma workami prezentów. Przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wierszyki, a miły gość obdarował dzieci zabawkami oraz słodkimi upominkami. Był to czas pełen radości. Święty Mikołaju dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i do zobaczenia za rok!

Skip to content