Szaszłyki owocowe u „Kubusiów”

Na zakończenie cyklu zajęć o warzywach i owocach, „Kubusie” zrobiły pyszne i zdrowe szaszłyki owocowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do treści