Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Walentynki w grupie II „Żabki”

Walentynki w grupie II „Żabki”

Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję” – każde dziecko otrzymało czerwonego balonika od pani przy wspólnej zabawie.
14 lutego 2023 roku był dla „ŻABEK” prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Walentynki – czyli jedno z najprzyjemniejszych świąt w ciągu roku! I to nie tylko dla zakochanych, bo walentynki to również idealna okazja, by celebrować przyjaźń i zwykłą sympatię do siebie nawzajem!. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się czerwonymi balonami w kształcie serca przy piosenkach z repertuaru dziecięcego z wykorzystaniem też chusty animacyjnej. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Kończąc dzień miłych wrażeń , na pysznym wspólnym poczęstunku i rozdaniu drobnych upominków Dzień Walentynkowy w grupie Żabek z pewnością można zaliczyć do udanego.
Skip to content