Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Wizyta uczniów z Hufca Pracy w Chełmie

Wizyta uczniów z Hufca Pracy w Chełmie

W dniu 17 kwietnia 2024 w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z przewodniczącym Rady Młodzieży z Hufca Pracy w Chełmie z grupą Biedronek i grupą Pszczółek. Tematyką spotkania była inicjatywa pod nazwą „Siła jest w nas – pobaw się z nami i poczytaj mi”. Uczniowie chełmskiego hufca pracy, zorganizowali zbiórkę książek dla najmłodszych i postanowili przekazać je grupom Starszaków naszego przedszkola. Podczas wizyty nie tyko cieszyliśmy się z książek, ale mogliśmy również wspólnie poczytać wybrane fragmenty. Jako pierwszy czytał książkę nasz gość Szymon Sobora, po czym Przedszkolaki zachęceni przez starszego kolegę zgłaszali się do samodzielnego przeczytania wybranego fragmentu z książki – Kuba Śliwiński, Ernest Janicki, Julia Szczygieł i Natan Leszczyński. Wizyta była miłym wydarzeniem zarówno dla Przedszkolaków jak i ich starszego Kolegi. Miała ona na celu nie tylko integrację pokolenia, ale również kształtowanie nawyków czytelniczych.

Skip to content