Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Zabawy Biedronek z „Magicznym dywanem”

Zabawy Biedronek z „Magicznym dywanem”

Zabawy Biedronek z „Magicznym dywanem” – podłogą interaktywną

Przedszkolaki z grupy Biedronki miały okazję przeżyć wspaniałą przygodę podczas korzystania z zabaw na  „Magicznym dywanie”. Sprzątały jesienne liście w parku, zbijały uciekające baloniki, zbierały słoiki z miodem, uważając jednocześnie na pojawiające się pszczółki, zbierały grzyby w lesie i łapały banany, które zrzucały małpki. Zabawy z wykorzystaniem „Magicznego dywanu”  dostarczyły dzieciom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

„Magiczny dywan” to interaktywna pomoc dydaktyczna przeznaczona do ćwiczeń, gier, zabaw ruchowych i edukacyjnych, która wspomaga rozwój dzieci i jest uwielbiana przez dzieci.  Zabawa i nauka na interaktywnej podłodze rozwija u dzieci dużą motorykę, koordynację wzrokowo – ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji, skutecznie absorbuje uwagę dzieci, angażując je tym samym w aktywną naukę. Dzięki różnorodnym propozycjom gier i zabaw „Magiczny dywan” można wykorzystywać w przedszkolu na wiele różnych sposobów.

Skip to content